W dniach 26-31 maja 2020 r. odbył się konkurs pt.: „Rozpoznaj nauczyciela (lub jego mamę) na fotografii z dzieciństwa”. Pomysł zrodził się już na początku roku szkolnego, na jednym ze spotkań Samorządu Uczniowskiego. Chcieliśmy wprowadzić trochę humoru na ostatni miesiąc nauki.

Niestety (w związku ze zdalnym nauczaniem) odbyło się inaczej niż planowaliśmy, lecz finalnie wyszło całkiem dobrze. Zadaniem uczniów było wpisanie pod zdjęciem umieszczonym na Facebooku komentarza z imieniem oraz nazwiskiem nauczyciela. Ku naszemu zdziwieniu w zabawie wzięli udział nie tylko uczniowie naszej szkoły.

Zadanie nie było takie proste, jakby się mogło wydawać. Niektóre zdjęcia sprawiły nam dużą trudność, a znalezienie podobieństwa do właściwej osoby na fotografii z dzieciństwa graniczyło z cudem. Znaleźli się uczniowie, a także ich rodzice, którzy bardzo zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Sukcesywne komentowanie wpłynęło na większą sumę punktów dodatnich, które były nagrodą za udział w konkursie.

Codziennie każdy czekał z niecierpliwością na odpowiedź. Taki konkurs to świetna zabawa i odpoczynek od codziennych spraw.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie!

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nasze LICEUM

Kliknij tutaj
Skip to content