DYREKTOR 
mgr Włos Ewabiologia
WICEDYREKTORZY
mgr Rogoża Ewaj. polski 
mgr Alicja Dąbrowska-Kelniarzmatematyka
KADRA PEDAGOGICZNA 
mgr Bajer Joannalogopeda
mgr Baldy Iwonaj. polski
mgr Baran Ewelinanauczyciel wspomagający
mgr Bartnik Alinaedukacja wczesnoszkolna
mgr Bartosik Joannachemia
mgr Bezpałko Annanauczyciel wspomagający
mgr Broniszewska Justynaj. angielski
mgr Brus Maciejwychowanie fizyczne
mgr Bugajska-Kopaniecka Katarzynabiologia, geografia, przyroda
mgr Bysiec Emiliaj. niemiecki
mgr Chałubiec Justynaedukacja wczesnoszkolna, j. angielski
mgr Dłubak Joannamatematyka
mgr Dłubak Sylwiaj. angielski
mgr Domagała Monikachemia
mgr Dziaczuk Andrzejfizyka
mgr Dzięgiel Bożenachemia
mgr Gajewska Alinatechnika, informatyka, matematyka
mgr Gizler Agnieszkaj. polski
mgr Głuszko-Poterałowicz Elżbietakierownik świetlicy
mgr Herszel Michałmuzyka
mgr Jaśkiewicz Dariuszwychowanie fizyczne
mgr Jendrysiak Małgorzataplastyka, historia
mgr Jóźwiak-Głowacka Alicjamatematyka
mgr Kania Alicjareligia, pedagog
mgr Kelniarz Mirosławinformatyka
mgr Kiepura Małgorzataedukacja wczesnoszkolna
mgr Kopaniecki Marcinj. angielski, informatyka
mgr Koska Marianpsycholog
mgr Kozera Patrycjaj. angielski
mgr Kunicka Annaj. polski
mgr Kwiatoń-Czernik Beatahistoria, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
mgr inż. Latko Grzegorzreligia
mgr Łęczyńska Franciszkamatematyka
mgr Łobos-Jastrzębska Barbaraj. niemiecki
mgr Łukowska Renataedukacja wczesnoszkolna
mgr Łuszczyński Arkadiuszwychowanie fizyczne
mgr Malicka Kamilaedukacja wczesnoszkolna
mgr Mierzwiak Katarzynahistoria, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Mioska-Hury Bernadetaj. niemiecki
mgr Mleczkowski Krzysztof, OFMCapreligia
mgr Mozgawa Krzysztofj. polski
mgr Mrozek Grażynaedukacja wczesnoszkolna
mgr Napieraj Annaj. polski
mgr Niedziałek-Jungowska Bogumiłaj. polski
mgr Nita Annareligia
mgr Nowak Anetaj. angielski
mgr Ossolińska-Olszyńska Marzannabiblioteka
mgr Pawlikowski Piotrmatematyka
mgr Pizuńska Dorotaedukacja wczesnoszkolna
mgr Podoba Piotr, OFMCapreligia
mgr Podolak Cecyliamatematyka
mgr Rychel Bożenatechnika, wychowanie fizyczne
mgr Sęk Annapedagog
mgr Siarka Annawychowanie fizyczne
mgr Siarka Katarzynapedagog
mgr Sikora Annaj. polski
mgr Sobik Bożenaedukacja wczesnoszkolna
mgr Staszewska Magdalenanauczyciel wspomagający
 mgr Staszewski Krzysztof j. polski, podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Tandejko Mariaedukacja wczesnoszkolna
mgr Tymczyszyn Mariazajęcia artystyczne
mgr Tymkiewicz Beatamatematyka
mgr Tyszkowska Beataj. angielski
mgr Usowa Lenaj. angielski
mgr Wantuch Zygmunt, OFMCapreligia
mgr Wesołowska Annachemia, biologia
mgr Wesołowska Elżbietahistoria
mgr Wider Małgorzatapedagog, doradztwo zawodowe
mgr Włos Bogusławgeografia, j. angielski
mgr Woźniak Dorotahistoria, geografia, wiedza o społeczeństiwe, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Zagaja Magdalenawychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający

Pin It on Pinterest

Skip to content