4 września 2023 r. na uroczystej akademii w wykonaniu uczniów klas II swoją przygodę w murach Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wołczynie rozpoczęło 70 uczniów klas pierwszych.

Pani dyrektor Ewa Włos przywitała rodziców oraz nowych pierwszoklasistów, kierując do wszystkich wiele życzliwych słów. Życzyła uczniom, by jak najszybciej poczuli się w szkole pewnie i bezpiecznie, by nauka stała się dla nich radością i ciekawym wyzwaniem. Wspólnie z panią wicedyrektor Alicją Dąbrowską-Kelniarz wręczyła uczniom imienne identyfikatory, dzięki którym będą łatwo rozpoznawalni w społeczności szkolnej oraz słodki upominek. Zapoznała z wychowawcami klas.

Uczniowie klas II i III rok szkolny 2023/2024 rozpoczęli spotkaniem  ze swoimi wychowawcami w klasach.

 

Na zakończenie zgodnie ze szkolną tradycją wszyscy udali się na uroczystą Mszę Świętą do kościoła pw. św. Teresy w Wołczynie.

Naszym uczniom i nauczycielom życzymy, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.

 Powodzenia!

 

[ngg src=”galleries” ids=”172″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”3″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Pokaz slajdów”]