DYREKTOR 
mgr Włos Ewabiologia
WICEDYREKTORZY
mgr Rogoża Ewaj. polski 
mgr Alicja Dąbrowska-Kelniarzmatematyka
KADRA PEDAGOGICZNA 
mgr Bajer Joannalogopeda
mgr Baldy Iwonaj. polski
mgr Bar Helenabiblioteka
mgr Baran Ewelinanauczyciel wspomagający
mgr Bartnik Alinaedukacja wczesnoszkolna
mgr Bartosik Joannachemia
mgr Bezpałko Annanauczyciel wspomagający
mgr Broniszewska Justynaj. angielski
mgr Brus Maciejwychowanie fizyczne
mgr Bugajska-Kopaniecka Katarzynabiologia, geografia, przyroda
mgr Bysiec Emiliaj. niemiecki
mgr Chałubiec Justynaj. angielski
mgr Dłubak Sylwiaj. angielski
mgr Domagała Monikachemia
mgr Dusanowska Krystynaplastyka
br Duszyc Tomasz, mgrreligia
mgr Dziaczuk Andrzejfizyka
mgr Dzięgiel Bożenachemia
br Ekert Bartosz, mgrreligia
mgr Fiołka Mirosławaedukacja wczesnoszkolna
mgr Gajewska Alinatechnika, informatyka, matematyka
mgr Gizler Agnieszkaj. polski
mgr Głuszko-Poterałowicz Elżbietakierownik świetlicy
mgr Herszel Michałmuzyka
mgr Jaśkiewicz Dariuszwychowanie fizyczne
mgr Jendrysiak Małgorzataplastyka, wiedza o kulturze, zajęcia artystyczne, historia
mgr Jóźwiak-Głowcka Alicjamatematyka
mgr Kania Alicjareligia
mgr Kasperczyk Annaj. polski
mgr Kelniarz Mirosławwychowanie fizyczne, informatyka
mgr Kiepura Małgorzataedukacja wczesnoszkolna
mgr Kopaniecki Marcinj. angielski, informatyka
mgr Koska Marianpsycholog
mgr Kozera Patrycjaj. angielski
mgr Kunicka Annaj. polski
mgr Kwiatoń-Czernik Beatahistoria, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
mgr inż. Latko Grzegorzreligia
mgr Łęczyńska Franciszkamatematyka
mgr Łobos-Jastrzębska Barbaraj. niemiecki
mgr Łukowska Renataedukacja wczesnoszkolna
mgr Łuszczyński Arkadiuszwychowanie fizyczne
mgr Malicka Kamilanauczyciel wspomagający
mgr Mazurczak Elżbietalogopeda, nauczyciel wspomagający
mgr Mazurek Andrzejinformatyka, matamatyka
mgr Mierzwiak Katarzynahistoria, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Mioska-Hury Bernadetaj. niemiecki
mgr Mozgawa Krzysztofj. polski
mgr Mrozek Grażynaedukacja wczesnoszkolna
mgr Musiał Robertbiologia
mgr Napieraj Annaj. polski
mgr Niedziałek-Jungowska Bogumiłaj. polski
mgr Nita Annareligia
mgr Nowak Anetaj. angielski
mgr Ossolińska-Olszyńska Marzannabiblioteka
mgr Pawlikowski Piotrmatematyka
mgr Pizuńska Dorotaedukacja wczesnoszkolna
mgr Podolak Cecyliamatematyka
mgr Rokita Alicjamatematyka
mgr Romańczyk Małgorzatawychowanie fizyczne
mgr Rychel Bożenatechnika, wychowanie fizyczne
mgr Sęk Annapedagog
mgr Siarka Annawychowanie fizyczne
mgr Siarka Katarzynapedagog
mgr Sikora Annaj. polski
mgr Sobik Bożenaedukacja wczesnoszkolna
br Mateusz Skoczylasreligia
mgr Staszewska Magdalenanauczyciel wspomagający
 mgr Staszewski Krzysztof j. polski, podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Tandejko Mariaedukacja wczesnoszkolna
mgr Tymczyszyn Mariazajęcia artystyczne
mgr Tymkiewicz Beatamatematyka
mgr Tyszkowska Beataj. angielski
mgr Usowa Lenaj. angielski
mgr Wesołowska Annachemia, biologia
mgr Wesołowska Elżbietahistoria
mgr Wider Małgorzatapedagog
mgr Włos Bogusławgeografia, j. angielski
mgr Wnętrzak Ewachemia, biblioteka
mgr Woźniak Dorotahistoria, geografia, wiedza o społeczeństiwe, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Zagaja Magdalenanauczyciel wspomagający