Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Działalność samorządu uczniowskiego w naszej szkole to praca zespołowa społeczności uczniowskiej i opiekunów. Inicjujemy i organizujemy wiele akcji, imprez szkolnych, które wynikają z przygotowanego planu pracy samorządu. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, na współpracę z naszymi rówieśnikami. Zawsze można do nas przyjść z problemami czy wątpliwościami.

Mamy nadzieję, że wśród was nie zabraknie osób aktywnych, twórczych i chętnych, aby działać w samorządzie uczniowskim naszej szkoły.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią.

 

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023

Trójki klasowe i wychowawcy
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego

Facebook
YouTube
Instagram