Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2019/2020 . Był to wyjątkowy rok ze względu na panująca pandemię koronawirusa i w związku z tym dzień zakończenia roku szkolnego będzie wyglądał inaczej. Odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami w klasach oraz w auli zgodnie z harmonogramem. Pragnę przypomnieć Państwu o obowiązujących ograniczeniach spowodowanych wyżej wymienioną epidemią i obowiązkiem przestrzegania zaleceń GIS, MEN i MZ zawartych w Procedurach Szkolnych, umieszczonych na stronach www naszych placówek.

Przypominam, że na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno – lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką). Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły, z wyjątkiem klas, po zajęciu miejsc przez uczniów. Rodzic/prawny opiekun nie może wejść z dzieckiem na teren szkoły, z wyjątkiem sytuacji, kiedy uczeń wymaga pomocy np. w poruszaniu się. Uczniowie wchodzą do odpowiednich budynków (A i B) wejściami zgodnie z harmonogramem przesłanym do wychowawcy nie gromadząc się przed budynkami. Podczas wchodzenia do szkoły należy dokonać dezynfekcji rąk płynem zawartym w dozowniku znajdującym się przy wejściu.

Przewidujemy możliwość odbioru świadectwa w innym terminie; w okresie wakacyjnym po uprzednim, telefonicznym umówieniu się, bądź w m – cu wrześniu.

  • Sekretariat w Budynku A – nr telefonu 774072180
  • Sekretariat w budynku B – nr telefonu 774072060

Ponadto informuję, że w związku z różnymi godzinami rozpoczęć roku szkolnego przez poszczególne klasy, dowozy będą zapewnione tylko w szczególnych wypadkach.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !

Wszystkim uczniom naszego Zespołu Szkół gratuluję sukcesów w nauce.

Nauczycielom składam serdeczne podziękowania za pracę i działalność w ciągu tego wyjątkowego roku szkolnego.

Rodzicom szczególnie dziękuję za cierpliwość,  zaangażowanie wspieranie wszelkich inicjatyw. Pracownikom szkoły serdecznie dziękuje za wykonywanie swoich obowiązków z wielkim zaangażowaniem i dbałością.

Wam drodzy Przyjaciele naszej szkoły pragnę podziękować za wszelkiego rodzaju wsparcie, zrozumienie dla trudności, z jakimi się borykamy, za wiarę w marzenie o coraz lepszej polskiej szkole!

Życzę wszystkim zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Z poważaniem

Dyrektor Zespołu Szkół w Wołczynie

Ewa Włos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
YouTube
Instagram